Projektowanie ogrodów Białystok

Projektowanie ogrodów

Tagi:

Ogrody Świata - Bialystok - Projektowanie ogrodów

Projektowanie ogrodów – Białystok

Czy można stworzyć ogród bez projektu?
Projekt jest środkiem wyrazu wizji projektanta, którą może on w sposób obrazowy przedstawić Inwestorowi. Projekt jest niezbędny do profesjonalnej aranżacji ogrodu, pozwala zaplanować i uporządkować szereg prac.

Kolejność zdań podczas projektowania ogrodu:

 1. W pierwszej kolejności rozsądnie jest przesłać do nas mailowo plan zagospodarowania terenu z metrażem działki i wrysowanym budynkiem oraz parę zdjęć poglądowych.
 2. Odsyłamy Listę potrzeb Klienta w celu poznania Państwa preferencji ogrodowych oraz wzór umowy do wcześniejszego zapoznania się.
 3. Spotykamy się w biurze lub terenie, nie należy ukrywać że w biurze jest wygodniej, mogą Państwo wybrać wersję projektu i obejrzeć nasze prace.
 4. Po ewentualnym podpisaniu umowy i wpłacie zaliczki, do rozpoczęcia projektowania ogrodu niezbędne jest wykonanie inwentaryzacji dendrologicznej terenu i innych dokładnych pomiarów, na Państwa działce.
  Dokładana wizja terenowa jest niezbędna, aby dobrze zaprojektować ogród. Należy poznać podłoże i dobrze dobrać rośliny oraz wychwycić niuanse techniczne dotyczące budynku,ewentualnych spadków w terenie ? jest to pomocne przy projekcie nawierzchni. Sporządzamy dokumentację fotograficzną.
 5. W oparciu o Państwa potrzeby i panujące na działce warunki środowiskowe przygotowujemy projekt koncepcyjny lub parę wersji i przestawiamy Państwu na spotkaniu.
 6. W trakcie projektowania ogrodu, przewidziane jest pięć spotkań w celu dopracowania szczegółów.
  Spotkania, jak i zarówno inwentaryzacja są w cenie projektu. Kolejne etapy projektowania uzależnione są też od czasu podejmowania przez Państwa decyzji. Standardowo czas realizacji projektu od 1,5- 6 miesięcy.

Materiały potrzebne do wyceny

 • plan zagospodarowania terenu z metrażem
 • poglądowe zdjęcia działki
 • uzupełniona Lista potrzeb Klienta

Pragniemy zaznaczyć, że każdy nasz projekt jest 'SZYTY NA MIARĘ’, jak dobre ubranie. Tworzymy nietuzinkowe Inwestycje. Staramy się dobrać roślinność zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym tak ,aby byli Państwo zadowoleni, a roślinność idealnie wpasowała się w istniejący krajobraz.

Każdy Klient jest dla nas wyjątkowy, każdy ma inne preferencje i potrzeby, w związku z tym podchodzimy do każdego z Państwa indywidualnie. Wycenę można uzyskać podczas niezobowiązującego spotkania u nas w biurze, po wcześniejszej rezerwacji terminu.

Serdecznie zapraszamy!

Galeria wizualizacji projektów ogrodów

Galeria projektów ogrodów

Przeczytaj również:
Zakładanie ogrodów Białystok
Pielęgnacja ogrodów Białystok