Pielęgnacja ogrodów

Tagi: ,

Ogrody Świata - Białystok - Projektowanie ogrodów - Zakładanie ogrodów - Pielęgnacja ogrodów

Pielęgnacja ogrodów Białystok

Pielęgnacja ogrodów rozpoczyna i kończy każdy sezon ogrodniczy. Dobra pielęgnacja pozwala na utrzymanie roślin w świetnej kondycji oraz odświeżanie estetycznego wyglądu ogrodu. W projekcie otrzymują Państwo od nas operat pielęgnacyjny, informujący jak dbać o rośliny, czasem jednak życie zawodowe, czy też inne przyczyny wymagają od nas skorzystania z usługi profesjonalistów. Zajmujemy się pielęgnacją zakładanych przez nas ogrodów i służymy fachową pomocą.

Oferujemy:

  • wiosenne i jesienne prace porządkowe,
  • odchwaszczanie i oczyszczanie rabat i trawników,
  • aeracje czy wertykulacje trawników,
  • cięcie drzew i krzewów, sanitarne, odmładzające, czy tez korygujące kształt przycinanej rośliny,
  • okrywanie roślin na zimę.

Doradztwo ogrodnicze | Białystok

Usługa doradztwa ogrodniczego doskonale sprawdza się w wypadku renowacji istniejącego już ogrodu czy też przy okresowych problemach z częścią roślin.

Renowacja ogrodów polega na przesadzeniu części roślin, dosadzeniu nowych, delikatnej zmiany aranżacji, przywróceniu dobrej kondycji roślinom już istniejącym w danym ogrodzie. Czasem zmiany nie są tylko kosmetyczne i wymagają naniesienia na plan. Warto nawet zdecydować się w takim wypadku na zamówienie projektu bądź koncepcji, zwłaszcza jeżeli wymieniamy nawierzchnie. Brukarz przeważnie wymaga od nas mapy z wyliczonym metrażem i innych danych technicznych. Wiedza i doświadczenie pozwalają rozpoznać nam szereg chorób, szkodników, pasożytów czy też nieprawidłowe pH ziemi, w której rosną rośliny. Efektywne Mikroorganizmy nie są dla nas tematem tabu i podpowiadamy, jak je stosować by mieć spektakularne wyniki w hodowli docelowej grupy roślin. Doradztwo ogrodnicze pozwala na rozwiązanie szeregu problemów wiązanych z projektowaniem, pielęgnacją i zakładaniem ogrodów.

Łącząc powyższą wiedzę stworzymy Państwu ogród marzeń. Ale to nie wszystko! Co więcej, będą Państwo cieszyć się nim przez lata, z roku na rok będzie stawał się coraz piękniejszy! Bo grunt to właściwi ludzie na odpowiednich stanowiskach.

Przeczytaj również:
Projektowanie ogrodów Białystok
Zakładanie ogrodów Białystok