Usługi

Jedna z opinii o świadczonych przez nas usługach:

Współpracuję z Panią Anią od 5 lat tj od czasu kiedy Pani Ania oczarowała nas swoją wizją ogrodu. Ogród nasz i Pani Ani, bo niewątpliwe jest to też jej ogród, cieszy nas o każdej porze dnia i roku. Spełnia nasze marzenie o sielskim spokojnym miejscu do odpoczynku i zabawy z dziećmi. Pani Ania jest jednym z niewielu „fachowców” którzy w trakcie budowy naszego wymarzonego domu w 110% spełniła nasze oczekiwania, nie tylko w zakresie profesjonalizmu, ale rzetelności wielkiego szacunku dla „klientów” W każdej chwili służy radą pomocą opinią. Wielki szacunek i uznanie dla pani Pani Aniu. Niech Pani tworzy swoje ogrody a one będą opowiadały same o Pani. Jan z Rodziną

Usługi Ogrody Świata

Tworzymy koncepcje i kompleksowe projekty ogrodów. Każdy nasz projekt jest unikatową odpowiedzią na potrzeby inwestora i koresponduje z zastanym otoczeniem.
Dzięki ekipie solidnych ogrodników zakładamy ogrody, przekuwając nasze wizje w rzeczywistość.

Nasze ogrody są najmniej obsługowe jak to tylko możliwe, jednak wtedy kiedy jest taka potrzeba wspieramy inwestorów przez pielęgnację i doradztwo ogrodnicze.
Sporządzamy inwentaryzacje terenów zielonych, które są potrzebne między innymi do pozwoleń na wycinkę.

Zawsze dostosowujemy się do potrzeb i wymagań inwestora. Jeśli zachodzi taka potrzeba prowadzimy cały proces inwestycyjny zagospodarowywania terenu działki od nawierzchni po wykonanie ogrodu.

Projektowanie ogrodów

Zakładanie ogrodów

Pielęgnacja ogrodów

Prowadzenie inwestycji

Inwentaryzacja zieleni

Oferta wiosenna 2018