FIRMA
Ogrody Świata jest prężnie rozwijającą się firmą, która świadczy usługi zarówno dla firm jak i klientów prywatnych. Wiedza, wieloletnie doświadczenie, ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań to podstawa naszej działalności. Ogrody są naszą pasją, tworzymy je ze starannością i zaangażowaniem. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy, stworzony przez nas ogród był niepowtarzalny, dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań, by mógł cieszyć pięknem przez wiele lat.
Naszym celem jest stworzenie miejsca, które dzięki swej funkcjonalności oraz starannemu doborowi poszczególnych elementów kompozycji będzie przedłużeniem Państwa domu lub Firmy.

Tworząc projekty staramy się, aby każdy ogród był dopasowany do krajobrazu, architektury domu i wystroju wnętrza oraz możliwości finansowych inwestora. Najważniejszym jednak zadaniem jest stworzenie miejsca, które będzie spełniało oczekiwania właściciela.
Dbając o jakość świadczonych usług, dokładamy wszelkich starań, aby wybrać najlepszej jakości materiał szkółkarski, który jest dostosowany do naszych warunków klimatycznych. Współpracujemy z czołowymi producentami, najlepszymi podwykonawcami, dzięki czemu świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie.

NAJNOWSZE REALIZACJE


Kompleksowa realizacja przydomowego ogrodu o powieżchni 1,5 ha.
Galeria - Zobacz więcej
NOWOŚCI
Trawa rolowana jest naturalnym produktem z zachowaną bryłą korzeniową. Umożliwia to prostą i natychmiastową akceptację na świeżo przygotowanym podłożu.